|  |  | 

Flexagen Lekarze

Choroba XXI w.

Choroba XXI w.
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_meydycna12.jpgOtyłość coraz częściej wymienia się jako jedną z najbardziej szkodliwych chorób dzisiejszych czasów. Powszechny stał się siedzący tryb życia oraz brak czasu na przygotowywanie posiłków, które musimy uzupełniać tzw. śmieciowym jedzeniem. Daje nam ono krótkotrwałe poczucie sytości, zawiera jednak głównie puste kalorie i jest bardzo ubogie w substancje odżywcze. Bardzo dobrze widać to na przykładzie Amerykanów, którzy słyną ze swoich rozmiarów, choć Polska bynajmniej wcale nie jest od tej przypadłości wolna.
Na szczęście otyłość jako problem społeczny może zrównoważyć nieco moda na sport i ładną sylwetkę, jaka w ostatnim czasie zapanowała wśród Polaków. Coraz więcej ludzi biega, jeździ na rowerze, a siłownie pękają w szwach nie mogąc pomieścić wszystkich chętnych. Jest więc nadzieja, że zdrowie Polaków będzie się poprawiać i że otyłość nie stanie się u nas aż tak wielkim problemem, jak w Stanach Zjednoczonych. Nasza świadomość na temat zdrowego odżywiania się cały czas rośnie i wszystko wskazuje na to, że będzie rosła nadal.

——————————
źródło: www.bonusiki.pl

Pozostałe artykuły o lekarzach:

choroba-xxi-w

ABOUT THE AUTHOR

Slowa kluczowe: etykiety inspekcyjne na zamówienie, Usuwanie owłosienia żary, GAP Fakturowy BMW, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, highlightersmink, Fotodepilacja Żary, glutamina katowice, armatura łazienkowa Apavisa, onlynails cennik, Stojaki na ulotki - Brooklyn, złomowanie auta tarnobrzeg

Podobne artykuły tematyczne

  • Centrum dermatologii Warszawa i Prywatna klinika odwykowa

    Centrum dermatologii Warszawa i Prywatna klinika odwykowa

    Prywatna klinika odwykowa i centrum dermatologii Warszawa Psycholog – gdzie może szukać pracy? Psycholog to dość uniwersalny zawód; absolwenci psychologii zatrudniani są w poradniach i na oddziałach psychiatrycznych, w szkołach, a nawet w większych zakładach pracy. Specjalistami w dziedzinie psychologii dysponuje również każda prywatna klinika odwykowa; są oni dużym wsparciem dla osób wychodzących z nałogu.

  • Regeneracja organizmu klinika

    Regeneracja organizmu klinika

    Sposób na odnowę Tryb życia wielu współczesnych ludzi bardzo obciąża ich organizmy. Brak efektywnego odpoczynku, nieprawidłowa dieta, przeciągający się w czasie stres. To najważniejsze czynniki negatywne, bynajmniej jednak nie jedyne. Lista tego, co szkodzi, jest bardzo długa. A jeżeli jednostka ma na koncie lata zaniedbań, wówczas może być konieczna profesjonalna regeneracja organizmu klinika. W takim