|  |  | 

Artresan Medycyna

Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Regenerum do rzęs (10)Regenerum do rzęs jest bardzo dobrą odżywką w przystępnej dla każdego cenie. Niesamowicie wzmacnia rzęsy, a do tego ma niespotykaną na rynku kosmetycznym konstrukcję. Zawiera specjalny pędzelek, który idealnie nadaje się do stosowania na linię rzęs. Z drugiej strony znajduje się szczoteczka typowa dla maskar, która pokrywa produktem rzęsy na całej długości.

Odżywka zawiera wiele związków, które wpływają na wzrost i stymulację rzęs, ich zagęszczenie i pogrubienie struktury włosków. Każda z części zawiera składniki dopasowane specjalnie do struktury rzęs – część aplikowana na linię rzęs zawiera substancje, które poprzez stymulację cebulek rzęs, zarówno przyspieszają ich wzrost, jak i pogrubiają strukturę włosków. Dodatkowo obecny w składzie ekstrakt ze świetlika jest jednym z najbezpieczniejszych i efektywniejszych składników o działaniu kojącym i łagodzącym stosowanym na delikatną skórę powiek.

Druga strona posiada w swoim składzie substancje, które wnikając we włókna włosków wpływają na ich wydłużenie i skutecznie ograniczają wypadanie rzęs.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

regenerum-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne artykuły tematyczne

  • Stomatologia estetyczna Kraków i stomatologia estetyczna Gdańsk

    Stomatologia estetyczna Kraków i stomatologia estetyczna Gdańsk

    Stomatologia estetyczna Gdańsk i Stomatologia estetyczna Kraków Stomatologia estetyczna Kraków Piękny uśmiech daje świadectwo o każdym z nas. Jeśli zależy nam na dobrym wyglądzie staramy się zdrowo odżywiać, dbać o siebie pod względem fizycznym jak i pod kontem rozwoju duchowego, a także inwestujemy w zdrowie naszej jamy ustnej. Stomatologia estetyczna Kraków to hasło pozwalające nam

  • Rehabilitacja kręgosłupa Kraków i Rehabilitacja dzieci z autyzmem

    Rehabilitacja kręgosłupa Kraków i Rehabilitacja dzieci z autyzmem

    Rehabilitacja dzieci z autyzmem i rehabilitacja kręgosłupa Kraków O czym należy pamiętać przy rehabilitacji dzieci z autyzmem? Rehabilitacja dzieci z autyzmem jest niezwykle trudna zarówno dla dziecka, jak i dla rehabilitanta. Warto dlatego pamiętać o paru istotnych kwestiach, przy rehabilitowaniu takich dzieci. Przede wszystkim sesje rehabilitacyjne dzieci cierpiących na autyzm powinny odbywać się w kontrolowanym