|  | 

Medycyna

Regenerum do rzęs

Regenerum do rzęs
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Regenerum do rzęs (10)Regenerum do rzęs jest bardzo dobrą odżywką w przystępnej dla każdego cenie. Niesamowicie wzmacnia rzęsy, a do tego ma niespotykaną na rynku kosmetycznym konstrukcję. Zawiera specjalny pędzelek, który idealnie nadaje się do stosowania na linię rzęs. Z drugiej strony znajduje się szczoteczka typowa dla maskar, która pokrywa produktem rzęsy na całej długości.

Odżywka zawiera wiele związków, które wpływają na wzrost i stymulację rzęs, ich zagęszczenie i pogrubienie struktury włosków. Każda z części zawiera składniki dopasowane specjalnie do struktury rzęs – część aplikowana na linię rzęs zawiera substancje, które poprzez stymulację cebulek rzęs, zarówno przyspieszają ich wzrost, jak i pogrubiają strukturę włosków. Dodatkowo obecny w składzie ekstrakt ze świetlika jest jednym z najbezpieczniejszych i efektywniejszych składników o działaniu kojącym i łagodzącym stosowanym na delikatną skórę powiek.

Druga strona posiada w swoim składzie substancje, które wnikając we włókna włosków wpływają na ich wydłużenie i skutecznie ograniczają wypadanie rzęs.

Pozostałe artykuły o lekarzach:

regenerum-do-rzes

ABOUT THE AUTHOR

Podobne artykuły tematyczne

  • Klinika medycyny estetycznej Warszawa

    Klinika medycyny estetycznej Warszawa

    Jak wybrać klinikę medycyny estetycznej? Czasem zdarza się tak, że zwyczajnie chcemy poprawić coś w naszym ciele. Może być tak, że posiadamy jakąś niedoskonałość, która już od dawna zwraca naszą uwagę. Wtedy bardzo dobrym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na zabieg medycyny estetycznej. Samo znalezienie kliniki nie jest tak naprawdę niczym trudnym. W internecie, czy gazetach

  • Klinika uzależnień

    Klinika uzależnień

    Czym jest klinika uzależnień? Klinika uzależnień jest przede wszystkim miejscem, gdzie pomaga się osobom posiadającym problem z używkami go naprawić. Warto jednak pamiętać o tym, że jest ona raczej miejscem ostatecznym i pomaga w momencie, kiedy stadium uzależnienia jest znacznie pogłębione, a chory nie widzi na dodatek potrzeby leczenia. Wtedy idealnym miejscem, aby ostatecznie go